Sep 172015
 

Vyganto Butkaus skelbimas

Šiuo metu renkama motyvuotų moksleivių grupė, kurios tikslas mokytis matematikos. Mokymosi tikslas – suprasti matematiką kaip vieningą ir pilnai suderintą sistema. 

Šis kursas tau gali būti labai naudingas, jeigu pavargai nuo matematikos, kurioje kiekviena tema yra lyg atskiras pasaulis su savo atskiromis taisyklėmis, o sąsajos tarp jų labai menkai jaučiamos. Mokytis nematant bendro paveikslo gali būti labai sunku. 
Bet turiu gerų žinių – matematikos sistema yra labai taisyklinga ir suderinta, tiesiog reikia mokytis tai pamatyti. Jums suteikiamas šansas tai išgirsti ir suprasti. Nesakau, kad bus lengva, bet pabandyti tikrai verta.

Nesvarbu koks jūsų dabartinis supratimas apie matematika, nesvarbu ir jūsų gabumai, taip pat nesvarbu ir kokio jūs amžiaus. Jeigu norite dalyvauti mokymuose – jūs tai galite padaryti. Svarbiausias reikalavimas yra turėti didelį norą ir pasiryžimą
(kurį dar reikės įrodyti).

Kviečiame jus į pirmąjį susipažinimą, kuris vyks 
Vilniaus Universiteto Matematikos ir informatikos fakultete. Bus pristatyta ko tikėtis, kam šis kursas skirtas ir dar svarbiau – kam jis neskirtas. Prašome pasidalinti šiuo kvietimu su visais, kuriems tai gali būti aktualu.

Pirmas susitikimas vyks rugsėjo 24 d. 18 valandą. 
Susitikimo vieta Matematikos ir informatikos fakultete (Naugarduko g. 24) 303 auditorijoje (tik patekus į fakultetą reikia kilti laiptais į trečią aukštą ir šalia laiptinės rasite reikiamą auditoriją.) 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)